معرفی و فروش انواع دستگاه های سی ان سی روتر CNC Router

0 277

ماشینهای فرز CNC Router در ابعاد مختلف عرضه می شوند. ابعاد کوچک و متوسط این دستگاه ها معمولا در گروه سی ان سی های ارزان قیمت هستند. اما ابعاد بزرگ این ماشینها ممکن است از نوع ارزان قیمت، ویژه یا با کیفیت عالی باشند.

مشتری برای انتخاب از میان این انواع باید معیارهای زیر را مورد توجه قرار دهد:

آ. اگر مشتری به طور اختصاصی در حوزه ای خاص مانند سنگ کار می کند نباید سی ان سی ارزان قیمت خریداری کند، چون سی ان سی روترهای ارزان ، قابلیت های لازم برای انجام کار تخصصی را ندارند و باعث اتلاف وقت و ایجاد دردسر برای مشتری می شوند.

ب‌. اگر مشتری قصد دارد محصولی را با تیراژ بالا تولید کند نیز بهتر است دستگاه ارزان قیمت نخرد، زیرا این دستگاه ها برای کارهای با تیراژ بالا طراحی نشده اند و سرعت لازم برای انجام کارهای با تیراژ بالا را ندارند. ضمنا در اثر کار مداوم سریع تر مستهلک می شوند.

ت‌. اگر قیمت خدمات یا محصول تولیدی مشتری بالاست و درآمد جاری حاصل از کار با ماشین CNC قابل ملاحظه است، بهتر است از ماشینهای حرفه ای یا کیفیت عالی استفاده شود.

ث‌. اگر مواد مصرفی اغلب نرم هستند و تنوع کاری مورد نظر نیز زیاد است ، دستگاه ارزان گزینه خوبی است. برای کارهای بسیار ظریف و محصولات فانتزی نیز دستگاه های ارزان قیمت گزینه مناسبی هستند.

استفاده از سی ان سی های کوچک رومیزی برای مصارف خانگی و استفاده در منزل جهت تولید عناصر کوچک جوبی و یا فلزی نرم میسر است.

شرکت نورآفرین با در اختیار داشتن کادری از متخصصین زبده و اموزش دیده، انواع دستگاه های فرز و تراش سی ان سی مخصوص صنایع چوب ، سنگ ، تبلیغات و … را به مشتریان خود عرضه می کند.

شرکت برای دستگاه های سی ان سی CNC عرضه شده، خدمات زیر را ارائه می نماید:

* نصب دستگاه CNC: تمامی دستگاه های سی ان سی عرضه شده ، توسط شرکت در محل مشتری نصب می شوند.
* آموزش: برای تمامی دستگاه های سی ان سی ، آموزش به مشتریان ارائه می شود.این آموزش برای دستگاه هایی با قیمت های پایین و متوسط در محل مشتری و برای دستگاه های گران قیمت در محل شرکت سازنده ارائه می شود.
* گارانتی: تمامی دستگاه های CNC این شرکت ، دارای یک سال گارانتی هستند.
* خدمات پس از فروش: تمامی دستگاه های سی ان سی دارای خدمات پس از فروش هستند و تعمیرات و تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان از طریق شرکت قابل انجام است.

اغلب دستگاه های سی ان سی عرضه شده توسط شرکت، دارای تاییدیه های معتبر بین المللی ISO و CE (استاندارد اتحادیه اروپا) هستند که نشانه ای از کیفیت محصولات عرضه شده هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های سی ان سی و قیمت آن ها لطفا با شماره های مندرج در تبلیغ و یا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید.

برای بدست آوردن اطلاعات در مورد کاربردهای دستگاه های سی ان سی و تنوع این دستگاه ها، می توانید از دیگر قسمت های سایت شرکت نورآفرین دیدن کنید.
شماره های دفتر شرکت: 02144089733 و 02144089663
شماره های موبایل بخش فروش: 02144016471 – 09121691881 – 09120691882
آدرس ایمیل: noorfareen.company@yahoo.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.