دستگاه حکاکی فلزات با مکانیسم بادی با طراحی جدید

0 747

دستگاه حک ضربه ای فلزات از مدت ها پیش در کشورهای مختلف جهت انجام فرایند حکاکی مورد استفاده قرار می گرفته است، این دستگاه های حک ضربه ای در ابتدا با تکنولوژی ساده ودقت حکاکی پایین عرضه میشدند.

برای درک بهتر نمونه کاردستگاهای اولیه به نمونه عکس زیر توجه فرمایید:

فروش دستگاه حک ضربه ای فلزات

ویژگیهای دستگاه حک ضربه ای فلزات

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می فرمایید عمل حکاکی به صورت منقطع می باشد و این بدان معن است که هنگام حکاکی یک خط مستقیم در واقع دستگاه های حکاکی ضربه ای فلزات از فرایند ضربه زنی متوالی بهره مند می برند.

هر میزان دستگاه حکاکی فلزات توانایی ضربه زدن بیشتری در واحد زمان را داشته باشد، حکاکی فلزات از حالت نقطعه ای (دات ، dot ) به حالت خطی (مشابه حکاکی لیزری) تغییر می یابد.

دستگاهایی که برای حک فلزات به صورت بادی و با تکنولوژی قدیمی تولید میشوند در بهترین حالت توانایی حکاکی 60 نقطعه در ثانیه را دارا می باشند، ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی در صنعت دستگاه های حک ضربه ای فلزات، دستگاه های حکاکی توانایی حکاکی 240 نقطه در ثانیه را دارند که نتیجه ی این امر حکاکی یکنواخت و مشابه دستگاه لیزر است.

فروش دستگاه حک ضربه ای فلزات

ازمزییت های دستگاه های حکاکی ضربه ای فلزات میتوان حکاکی عمیق و سریع با ماندگاری بالا در شرایط نا مساعد و خشن را نام برد و این مزییت باعث ورود این دستگاه ها به صنایع مختلفی از قبیل صنعت خودرو سازی وقطعات وابسته، صنایع حفاری و راه سازی و…اشاره کرد.

دستگاه های حکاکی ضربه ای با وجود ورود دستگاه های حکاکی لیزری همچنان مورد استقبال طیف وسیعی از تولید کنندگان میباشند، در ادامه به ذکر چند مقایسه از دستگاه حکاکی ضربه ای ودستگاه حکاکی لیزری می پردازیم.

مقایسه قیمت

دستگاه حکاکی ضربه ای از نظر قیمت بسیار ارزان تر از دستگاه حک لیزری می باشد و با در نظر گرفتن مدل پیشرفته هر دو دستگاه، دستگاه حکاکی ضربه ای با قیمتی تقریبا یک چهارم دستگاه حکاکی لیزری عرضه می شود.

pin marker - فروش دستگاه حک ضربه ای فلزات

مقایسه عملکرد در حکاکی کم عمق و با هدف حکاکی تبلیغی، تزیینی

عملکرد دستگاه حکاکی ضربه برای موارد کم عمق وتزیینی- تبلیغی ضعیف تر از دستگاه حکاکی لیزری میباشد. چه از نظر سرعت کار و چه از نظر کیفیت ان، در واقع دستگاه حکاکی ضربه ای مناسب امور تزیینی نیست.

مقایسه عملکرد در حکاکی عمیق با هدف رهگیری، نظارت و دوام بالا

دستگاه حکاکی ضربه ای در مقایسه با دستگاه حکاکی لیزری برای عملکرد عمیق و با دوام بسیار توانا میباشد و این توانایی را به وضوح در سرعت انجام حک عمیق و ماندگاری در شرایط سخت دید. دستگاه های حکاکی ضربه ای بهترین گزینه برای کارخانجات و تولید کنندگانی که محصولاتشان در معرض فرسایش قرار دارد می باشد. دستگاه های حک ضربه ای فلزات با تکنولوژی جدید مناسب حکاکی انواع بارکد، تگ، سریال، لوگو و … می باشد.

شرکت نور افرین آمادگی ارایه و تحویل یک روزه ی انواع دستگاه حک ضربه ای فلزات با دقت های 60 ، 120 ، 240 نقطه در ثانیه را دارا می باشد. برای گرفتن اطلاعات بیشتراز اینجا  با ما تماس بگیرید.

هر میزان تعداد ضربات در واحد زمان بالاتر باشد ، دستگاه حکاکی ضربه ای عملکردی ظریف تر و نزدیک تر به دستگاه لیزر ارائه می کند و این در حالیست که مزیت ایجاد عمق زیاد را در کنار کیفیتی نزدیک به حک لیزری نیز دارا میباشید.

از دیگر امکانات دستگاه حکاکی ضربه ای فلزات ( پین مارکر ) امکان نصب قطعه روتاری بر روی دستگاه میباشد که به کاربر امکان حکاکی سطوح استوانه ای با کیفیت و دوام بالا را میدهد.

دستگاه های حکاکی ضربه ای فلزات در سایزهای مختلفی از قبیل 8*8 ، 8*10 ، 8*12 و 15*15 قابل ارائه میباشد که به دلیل نوع کاربری غالبا سایز 12*8 سانتی متر مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.